Bizi yakından tanıyın

Sabır Havalandırma olarak ticari hayatımıza 1997 yılında başladık. Faaliyet alanımız havalandırma ve baca sistemleri üzerinedir.

Firmamız siz değerli müşterilerimizin güvenin ve memnuniyetini ön planda tutarak sektörde saygın bir konum elde etmiştir.

Firmamız 18 yıla aşkın tecrübe ve bilgi birikimini teknoloji ile harmanlayarak siz değerli iş ortaklarımızın taleplerini en uygun çözümleri üretmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Bu çözüm ortaklığımız her gün yükselen bir başarı grafiği sergilemektedir.

Sabır Havalandırma olarak müşteri odaklı başladığımız ticari hayatımız “Kaliteli İşçilik ve Uygun Fiyat” politikası ile her geçen gün biraz daha güçlenmektedir.

Bize Ulaşın

Saygı ve Bağlılık

Değişimi kucaklarız; değişimin en hızlı ve sorunsuz şekilde hayata geçmesi için kendimiz dahil herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğini biliriz. Hatalarımızdan öğrenebildiğimiz ve hatalarımızı tekrarlamadığımız sürece inisiyatif kullanırız, kullanmayı teşvik ederiz.

Team work discussion
We boost our clients to get more sales

Misyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yenilikçi uygulamalar geliştirerek ve teknolojiyi en üst seviyede kullanarak ulusal ve uluslararası alanlarda kârlı-verimli şirketler yaratmak ve Türkiye ekonomisine yön veren en önemli aktörlerden birisi olmak.

Vizyonumuz

Değerlerimizden taviz vermeden ve yer aldığımız her alanda farklılık yaratarak, katma değeri yüksek yeni yatırımlar gerçekleştirmek ve bulunduğumuz ülkelerde, sektörlerde lider konuma yükselmek.

Team work discussion

Gerçek ihtiyaçlara doğru çözümler için…

Fiyat Teklifi Al